Najúspešnejšia slovenská kráska polonahá v kúpeľni: Wau, pozrite na to chrumkavé telíčko!

0
392
Najúspešnejšia slovenská kráska polonahá v kúpeľni: Wau, pozrite na to chrumkavé telíčko!
Michaela Kocianová
Michaela Kocianová

pred 39 minútami

BRATISLAVA – Ach, to sú ale sexi krivky! Michaela Kocianová (28) je jednou z našich najúspešnejších modeliek, ktorá žne úspechy na svetových mólach. Blondínka je vyhľadávanou kráskou od svojich šestnástich rokov, kedy vyhrala súťaž Elite Model Stare. A ani rokmi o svoju krásu, sexepíl a dokonalé krivky neprišla, práve naopak. Vyzerá dokonca ešte lepšie. Dôkazom jej aj jej najnovší záber priamo z kúpeľne, kde odhalila svoju polonahú bezchybnú postavičku.


Slovenka Michaela Kocianová patrí už roky medzi najpríťažlivejšie modelky sveta. Niet sa čo čudovať. Veď naša najúspešnejšia kráska svojím dokonalým vzhľadom, krásnou tváričkou a bezchybnou postavou vyráža dych azda všetkým chlapom.


Presvedčiť sa o tom mohli aj na jej najnovšom zábere, ktorý pridala na sociálnu sieť. Plavovláska si urobila selfie v kúpeľni oblečená iba v sexi bikinách, v ktorých ukázala svoje dokonalé chrumkavé telíčko. Touto fotografiou určite vyprovokuje fantáziu nejedného muža.


Najúspešnejšia slovenská kráska polonahá

Napriek tomu, že Michaela patrí medzi tie najkrajšie ženy sveta, vie oceniť aj výzor iných žien. A preto je už roky ambasádorkou prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Stare, kde sa podieľa na objavovaní  mladých tvárí, ktoré môžu uspieť vo svetovom modelingu. Ak si myslíte, že aj vy by ste mohli byť jednou z nich, príďte na jeden z kastingov. Prihlášku nájdete TU»


Najúspešnejšia slovenská kráska polonahá

Páči sa vám postava Michaely Kocianovej?

Learn Extra

Get Answer to every Question lerated to love or hate here
Flipkart- What is Love? : Love Formula for All Relationships
Amazon India amazon.in – https://goo.gl/jBMHp8 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here